دانشگاه جامع دانشگاه کارآفرین

یادواره شهدای دانشجو و طلبه شهرستان ایوان با حضور مدرسان، کارکنان و دانشجویان مرکز و نیز با حضور گسترده مسئولین و شهروندان شهرستان در سالن ارشاد اسلامی شهر ایوان برگزار شد. در این جشنواره که در 12 آبانماه 95 برگزار شد، سرهنگ کریمی فرمانده سپاه ناحیه ایلام سخنرانی کردند و تئاتری با مضمون شهدای مدافع حرم به نمایش در آمد و در پایان مراسم به مداحی و ذکر مصیبت امام حسین(ع) و اهل بیت ایشان پرداخته شد.

جمعی از خواهران مرکز آموزش علمی کاربردی ایوان از تاریخ دوم مهر ماه نود و پنج لغایت نهم مهر به مشهد مقدس اعزام شدند. این اردو با حمایت بسیج دانشجویی مرکز انجام شد. در این اردوی زیارتی که با حضور 44 نفر از دانشجویان بسیجی انجام شد، ضمن حضور در مرقد بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و زیارت و تجدید بیعت و زیارت حضرت عبدالعظیم حسنی به زیارت بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج مشرف و در مسیر بازگشت هم حرم حضرت فاطمه معصومه(س) را زیارت نمودند.

برگزاری یادواره شهید قدرت اله داوری و 22 دانشجوی شهید استان در روز یک شنبه مورخه 18/10/94 اولین یادواره دانشجوی شهید قدرت اله داوری و 22 دانشجوی شهید استان ایلام برگزار گردید. در این یادواره که به میزبانی بسیج دانشجویی مراکز دانشگاهی علمی کاربردی ، آزاد اسلامی و پیام نور شهرستان ایوان و با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز شد ویژه برنامه های ذیل اجراء گردید:

1- پخش کلیپ از زندگی نامه و سوابق مبارزاتی و عقیدتی شهید دلاوری

2- عرض خیرمقدم و سخنرانی کوتاه توسط حجت الاسلام و المسلمین لروند نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه شهرستان ایوان

3- سخنرانی سردار سرتیپ حسینی فرمانده محترم سپاه امیرالمومنین استان ایلام پیرامون انقلاب اسلامی، پاسداشت شهداء و پایمردی رزمندگان در حفظ کیان و اقتدار نظام اسلامی.

4- اجرای مداحی و شعر توسط مداح اهل بیت حاج یاسر داراب پور از مداحان استان

5- بیان خاطره توسط حاج نادر نادری از دوستان شهید

6- اهداء لوح سپاس به خانواده شهید و رؤسای مراکز دانشگاهی به پاس همراهی و همکاری در اجرای یادواره

شایان ذکر است که با برنامه ریزی قبلی اطلاع رسانی مناسب از طریق پیامک، پخش تیزر صدا و سیمای استان، نصب بنر و اعلامیه صورت گرفته و جمعیت کثیری در مراسم حضور یافته بودند که فضای راهروها و... مملو از جمعیت بود و این مراسم تا ساعات 12 ادامه داشت.

در آستانه دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات خبرگان رهبری با هماهنگی قبلی، گفتمان دانشجویی با موضوع انتخابات و با حضور دکتر گودرزی رئیس بسیج دانشجویی کشور، جمعی از دانشجویان بسیجی با حضور در مسجد ثامن الائمه ایوان به سخنرانی ایشان که با محوریت انتخابات، چالشها، فرصتها و تهدیهای آن بود بر بصیرت خود حول این محور مهم و سرنوشت ساز انحام شد، گوش فرا دادند.